Наказ про виїзні навчальні практики

0
811

Наказ Про виїзні навчальні практики, зразок

Відповідно до робочого навчального плану підготовки студентів із спеціальностей 5.09010103 «Виробництво і переробка продукції рослинництва», 5.10010201 «Експлуатація і ремонт машин і обладнання в агропромисловому виробництві» та з метою ознайомлення з технологією вирощування сільськогосподарських культур, набуття практичних навичок у плануванні галузі рослинництва

НАКАЗУЮ:

1.Направити 15.10.2013 р. студентів 44-А групи ветеринарно-технологічного відділення денної форми навчання для проведення навчальної практики з дисципліни «Плодоовочівництво» на базі ПСП «Мрія» Сакського району.

2.Направити 15.10.2013 р. студентів 35-М групи відділення механізації та електрифікації с.-г. денної форми навчання для проведення навчальної практики з дисципліни «Трактори та автомобілі» на базі ПСП «Мрія» Сакського району.

3.Керівниками практики від коледжу призначити викладачів Ракович З. П., Шагіна Д. В.

4.Заст. директора з навчально-виробничої роботи Міщенко Н. О. провести із студентами інструктаж з охорони праці та техніки безпеки при посадці до транспортних засобів, в дорозі, при висадці з транспортних засобів, при проведенні навчальних практик.

5.Відповідальність за дотримання правил безпеки при посадці до транспортних засобів, в дорозі, при висадці з транспортних засобів, при проведенні практик покласти на керівників практики Ракович З. П.,Шагіна Д. В.

6.Керівникам практик Ракович З. П., Шагіну Д. В. по прибутті в ПСП «Мрія» провести інструктаж з охорони праці на робочому місці.

7. Виїзд на навчальні практики здійснити на автобусі ПАЗ 32105 держ. № АК7258АА, (водій Жбанко М. С., м. т. 0506475672), від’їзд від коледжу о 8-00.

Директор С. Скляр

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите здесь свое имя