Характеристика студента з місця практики

0
38427

Характеристика студентки по практики факультету ОБЗ ДНУЗТ.

Смирнова О. Д. виробничу практику проходила у Симферопольському технікумі залізничного транспорту як асистент викладача спецдисциплін на денному відділенні зі спеціальності «Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства» з 01 по 27 вересня 2009 року.

До практики ставилась сумлінно, постійно прагнула підвищити свій професійний рівень, зарекомендувала себе як хороший асистент викладача з предметів «Залізнична колія», «Геодезія».

Приймала активну участь в суспільному житті та учбовому процесі технікуму. Сумлінно відноситься до виконання доручень. Вимоглива до себе.

За характером сильна, вольова натура. Якщо поставить перед собою ціль, обов’язково стриміться її досягнути. Розвинуте почуття відповідальності.

Зав. відділення колійного господарства технікуму Руденко ____

Любую помощь студенту в написании дипломных, курсовых, докладов и так далее, вы сможете найти здесь https://stwork.ru/

Характеристика з практики студента зразок

ХАРАКТЕРИСТИКА

Видана Шабаніної Анастасії Олександрівні студентки 5 курсу, групи 51.2 факультету ветеринарної медицини ЮФ НУБиПУ КАТУ.

Шабаніна Анастасія Олександрівна проходила виробничу практику з 14 січня по 04 лютого 2012р. в Управлінні ветеринарної медицини в Сакському районі, АР Крим.

За час проходження практики зарекомендувала себе з позитивної сторони. До роботи відноситься відповідально. Вміло використовує на практиці свої знання та навики, підвищує свій професійний рівень. Раціонально використовує наукові посібники та технічні засоби у своїй роботі.

Набула конкретні навики у інспекторській роботі, приймала участь в контрольних перевірках суб’ектів господарювання, таких як: ковбасні цеха, цех напівфабрикатів, бойні, лабораторія ВСЕ, тваринницькі господарства.

Завжди ввічлива, доброзична, принципова, тактовна. Виконує доручення на досить високому професійному рівні. Працьовита, має творчий підхід до справ, вміє акумулювати необхідну інформацію та виділяти найголовніше. Проявив себе як ерудований в галузі ветеринарної медицини спеціаліст.

Компетована в питаннях ветеринарно-санітарного контролю, вимог Закону України «Про ветеринарну медицину».

Начальника Управління ветеринарної медицини в Сакському районі Гадомський В. Б.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите здесь свое имя